Denisa Dee Copywriter

Mgr. Denisa Štefunková

Hľadáte zanieteného copywritera, ktorý vám vytvorí texty presne podľa vášho želania? Som tu pre vás.

Spolu premeníme vaše predstavy na tie správne slová

.

Milujem písanie a kreativitu.

Ahoj, som Denisa a pracujem ako copywriter. Moje verejné pisateľské a marketingové schopnosti sa prejavili už na základnej škole. Spolu s terajšou kráľovnou Vogue scény na Slovensku, Monikou Tisci, sme pre našich spolužiakov písali „časopis“ Chlpiny a nahrávali k nemu rádio. Netradičným názvom sme sa chceli odlíšiť od konkurencie. Myslím, že sa nám to podarilo.

V tom období som neskutočne veľa čítala. Iné deti po škole hrávali futbal a my, spolu s kamarátkou a copywriterkou Lesi Vanekovou, sme utekali do knižnice, kde sme dlhé hodiny čítali rôzne knižky a časopisy.

Štúdium

Vyštudovala som Medzinárodný manažment so zameraním na Medzinárodný marketing na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Po štátniciach som sa vybrala do Ameriky, kde sa mi namiesto plánovaných 3 mesiacov podarilo zdržať viac ako dva roky.

Po návrate som dostala ponuku od Volkswagen Slovakia. Písala som články do interného časopisu, tvorila texty na web a starala sa o všetky marketingové a komunikačné aktivity nášho oddelenia.

Súčasnosť

Pozícia freelance copywritera ku mne prišla úplnou náhodou a nemôžem byť šťastnejšia. Jedného dňa sa mi ozvala Lesi s prosbou – jej klient potreboval anglické texty. Začala som jej pomáhať a z pomáhania som sa začiatkom roka 2019 prepracovala k živnosti. Ako copywriter na voľnej nohe pôsobím síce iba krátko, no skúsenosti s textami mám už takmer 5 rokov. Pozrite si moje služby a cenník.

Pokiaľ práve nepíšem texty na web alebo články na blog, môžete ma nájsť na podložke cvičiac Ashtanga Yogu, tancovať Vogue alebo môžem byť napríklad vaša spolusediaca v lietadle – neváhajte ma vtedy osloviť, rada sa rozprávam. 🙂

.

Máte otázky ohľadom môjho portfólia, alebo by ste chceli nadviazať spoluprácu? Som pre vás tou správnou voľbou. 🙂 Napíšte mi na denisa@denisadee.eu