Copywriting – korporátne, kreatívne a reklamné texty

Od elegantných textov na korporátne weby po maximálne kreatívne slogany.“

.

V dnešnom konkurenčnom prostredí je voľba tých správnych slov kľúčová pre vaše podnikanie. Svojimi textami potrebujete zaujať a zo svojich čitateľov a poslucháčov spraviť fanúšikov.

Pokiaľ si trúfate, môžete si texty písať sami. Ak sa chcete naplno venovať svojmu biznisu, prenechajte copywriting niekomu inému. Napríklad mne. 🙂

Prečo by ste sa mali spoľahnúť práve na moje copywritingové služby? Veď konkurencia v tomto sektore je v súčasnosti tak veľká!

Milujem rozvíjať ľudský potenciál a dávať formu dobrému nápadu. Moja kreatívna myseľ a duša sa okamžite nadchnú pre zaujímavé projekty a zanietene na nich pracujú. K svojim klientom som lojálna a moja práca nekončí odovzdaním textu.

V čom vám viem pomôcť?

Máte super firmu? Skvelé! Podrobne si o vás naštudujem potrebné informácie a pútavo ju odprezentujem. Trefnými textami na vašej web stránke získate konkurenčnú výhodu.

Milujem písanie blogových príspevkov. Blog je veľmi dôležitý, no často podceňovaný komunikačný nástroj. Zamilujú si ho tak vaši zákazníci, ako aj vyhľadávač Google.

Mojou srdcovkou sú kreatívne a reklamné texty a popisy produktov na e-shopy. Vytvoriť vhodné a zároveň kreatívne názvy, slogany a popisy nie je jednoduché. Ani tvorba voiceoverov či lipsync. Ja sa však pri týchto úlohách sústavne usmievam.

SEO je pre mňa samozrejmosťou, bez ktorej neodovzdávam žiaden článok. Chcete pomôcť svojej web stránke posunúť sa vo vyhľadávači vyššie? Stačí povedať a pustíme sa do toho.

A čo takto umiestniť reklamu do textov tak, aby nebola príliš očividná? Spolu zvládneme PR články sofistikovane.

Ste kreatívny* a radi si píšete svoje texty, avšak slovenčina nie je váš rodný jazyk, alebo máte chaos v používaní í-/ýčiek? Posvietim si na vaše vety tak gramaticky, ako aj štylisticky pri jazykovej korektúre textov.

Máte otázky? Rada vám ich zodpoviem na denisa@denisadee.eu alebo na mojom Facebooku. Viac informácií o mojej osobe si môžete prečítať v záložke kontakt.

*vykanie v jednotnom čísle


5 krokov našej spolupráce

1. Najdôležitejší ste pre mňa VY. 👩‍💻

Čím viac informácií o vás a vašom podnikaní viem, tým lepšie.

2. Cenová ponuka. 💶

Po doladení požiadaviek vám obratom zašlem cenovú ponuku.

3. Vypracovanie textov. 📃

Môže sa stať, že sa u vás v tomto období prejaví štikútka z toho, ako intenzívne na vás počas vymýšľania textov myslím.

Tip: Stačí rýchlo vypiť pol pohára vody a štikútka je zažehnaná. 🙂

4. Prvý návrh a doladenie textu. 📝🔝

Tak, a je to tu! Ak si želáte čokoľvek doplniť, ubrať, alebo prepracovať, spoločne sa na to pozrieme a vaše návrhy zapracujem(e).

5. Vystavenie faktúry a referencia. 🙋‍♀️

Faktúry štandardne vystavujem koncom mesiaca. Novým klientom posielam faktúry po dokončení prvej úlohy. Budem nesmierne rada, ak mi na moje copywritingové služby počas našej spolupráce napíšete referenciu. Pomáhate mi tým napredovať a zlepšovať sa.

.

Poznámka:

Vybudovať si obojstrannú dôveru medzi klientom a copywriterom trvá minimálne počas tvorenia prvého článku. Preto si pri veľkých objednávkach od nových klientov po dohode pýtam predfaktúru.