Copywriting: Web, blog, kreatívny text, reklamný spot, SEO a úprava textov

V dnešnom digitálnom svete je voľba správnych slov kľúčová pre každý biznis. Adekvátny copywriting musí zaujať a z potenciálnych zákazníkov spraviť fanúšikov vašej značky. Pokiaľ si trúfate, môžete si texty písať sami. Ak sa chcete naplno venovať svojmu podnikaniu, delegujte texty niekomu inému. Napríklad mne. 🙂

Prečo práve ja?

Milujem rozvíjať ľudský potenciál a dávať formu skvelému nápadu. Moja kreatívna duša sa okamžite nadchne pre zaujímavé projekty a zanietene na nich pracuje. K svojim klientom som lojálna a som im k dispozícii aj po odovzdaní textov.

Copywriting na mieru

Máte super firmu? Skvelé! Poďme ju spolu odprezentovať. Trefnými textami na vašej web stránke získate konkurenčnú výhodu.

Blog je veľmi dôležitý, no často podceňovaný komunikačný nástroj. Zamilujú si ho tak vaši zákazníci, ako aj vyhľadávač Google.

Mojou srdcovkou sú kreatívne a reklamné texty. Slogany, FB, IG, GDN alebo LI posty, copy pre TV a radio spoty či popisy produktov na e-shopy mi vždy vedia vyčariť úsmev na tvári. Skúsenosti mám s prácou pre reklamnú agentúru i súkromného klienta.

SEO je pre mňa samozrejmosťou, bez ktorej neodovzdávam žiadny článok. Kľúčové slová sú môj dobrý radca, ale aj dobrý pán.

Ako najlepšie umiestniť reklamu do PR článkov, aby nebola príliš očividná? Ako by povedalo moje mladšie ja počas tajného vyjedania sladkostí zo skrinky: Hlavne nenápadne!

Slovenčina nie je váš rodný jazyk, alebo máte chaos v používaní í-/ýčiek? Dajte mi texty pred finálnym odovzdaním na jazykovú korektúru. P.S.: Bude to naše tajomstvo! 😉

Máte otázky? Rada vám ich zodpoviem na denisa@denisadee.eu alebo na Facebooku. Viac informácií o mne si môžete prečítať v záložke kontakt.


Poznámka

Vybudovať si obojstrannú dôveru medzi klientom a copywriterom trvá minimálne počas tvorenia prvého článku. Preto si pri veľkých objednávkach od nových klientov po dohode pýtam predfaktúru.